Soki z aronii

100% Ekologiczny Sok Aroniowy

Jest produktem pasteryzowanym. Tłoczony z wykorzystaniem przekładek wiklinowych. Sok NFC (nie z koncentratu). Zawiera tylko naturalne cukry występujące w owocach aronii.

100% Ekologiczny Sok z Jabłka i Aronii

Jest produktem pasteryzowanym. Powstaje w wyniku tłoczenia naturalnymi metodami soku z jabłek (85%) i aronii (15%). Jest to sok NFC (nie z koncentratu). Zawiera tylko naturalne cukry występujące w owocach jabłka i aronii.

100% Ekologiczny Sok z Aronii i Lnu

Jest produktem pasteryzowanym. Powstaje w wyniku tłoczenia tradycyjnymi metodami owoców aronii (99%) i lnu (1%). Jest to sok NFC (nie z koncentratu). Zawiera tylko naturalne cukry występujące w aronii.

100% Ekologiczny Sok z Czarnej Porzeczki

Powstaje w wyniku tłoczenia naturalnymi metodami soku ze wspomnianych owoców. Jest to sok NFC (nie z koncentratu). Poddany procesowi pasteryzacji. Zawiera tylko naturalnie występujące w czarnej porzeczce cukry.

100% Ekologiczny Sok z Jabłka i Czarnej Porzeczki

Powstaje w wyniku tłoczenia naturalnymi metodami soku z jabłek (85%) i czarnej porzeczki (15%). Jest to sok NFC (nie z koncentratu). Poddany procesowi pasteryzacji. Zawiera tylko naturalnie występujące w owocach cukry.

100% Ekologiczny Sok z Buraka Kiszonego

Powstaje w wyniku procesu bezpośredniego tłoczenia soku z buraków kwaszonych (100%), czosnku oraz soli. Jest to sok NFC (nie z koncentratu). Produkt poddany pasteryzacji.

100% Ekologiczny Sok Wielowarzywny Kiszony

Powstaje w wyniku procesu bezpośredniego tłoczenia soku z kiszonych: buraka (35%), pomidorów (20%), kapusty (10%), brokułów (10%), ogórków (10%), marchwi (10%), selera (5%), czosnku i soli. NFC. Poddany pasteryzacji. Produkt bez dodatku cukru.

100% Ekologiczny Kiszony Sok z Buraka i Selera

Powstaje w wyniku procesu bezpośredniego tłoczenia soku z buraków (70%) i selerów kwaszonych (30%) oraz czosnku i soli. Jest to sok NFC (nie z koncentratu). Produkt poddany pasteryzacji.

Skontaktuj się z nami!